TELSEC 2022

   Firma IntraSoft-TSI po raz kolejny wzięła udział w Forum Bezpieczeństwa Telekomunikacyjnego – TelSec 2022. W tym roku wydarzenie odbyło się w Łochowie w dniach 8-9 listopada.

Forum Bezpieczeństwa Telekomunikacyjnego (Telecom Security Forum) to konferencja organizowana cyklicznie od 2015 roku przez czterech największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce – Orange Polska, Polkomtel, P4 oraz T-Mobile Polska. Inicjatywa TelSec ma na celu tworzenie dyskusji i unikatowej formuły dialogu kluczowych interesariuszy współpracujących w obszarze bezpieczeństwa państwa: przedstawicieli administracji rządowej, wymiaru sprawiedliwości, służb policyjnych i specjalnych, świata nauki, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców telekomunikacyjnych.

  Tematyka tegorocznej VIII edycji skoncentrowana była na zagadnieniach związanych z omówieniem najnowszych zagrożeń cyberbezpieczeństwa w kontekście wojny na Ukrainie, ciągłością działania i bezpieczeństwem energetycznym, wyzwaniami regulacyjnymi 2023 oraz tematem compliance i sankcji gospodarczych. Honorowymi patronatami wydarzenia byli: Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Pełnomocnik Rządu ds. Cyberbezpieczeństwa, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

©2024 Intrasoft-Tsi. All Rights Reserved.